Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalFAQLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shadowbane Polska mail

Go down 
+3
Immo
Blaine
Xergoos
7 posters
AutorWiadomość
Xergoos
r8 beast
r8 beast
Xergoos


Posts : 2124
Join date : 27/09/2009
Age : 41
Location : Poland

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeSro Lis 25, 2015 2:49 pm

taki oto mail:


Nowe logowanie z aplikacji Firefox na urządzeniu z systemem Windows
Witaj Polanie,
Twoje konto Google shadowbane.polska@gmail.com zostało właśnie użyte do zalogowania się w aplikacji Firefox na urządzeniu z systemem Windows.
Shadowbane Polska mail C:\Users\E440\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001
Polanie Shadowbane
shadowbane.polska@gmail.com
Shadowbane Polska mail C:\Users\E440\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002
Shadowbane Polska mail C:\Users\E440\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image003
Windows
środa, 25 listopada 2015 12:12 (Czas środkowoeuropejski standardowy)
Białystok, Polska*
Firefox
Nie rozpoznajesz tej aktywności?
Sprawdź ostatnio używane urządzenia teraz.

Dlaczego to wysyłamy? Kwestie bezpieczeństwa traktujemy bardzo poważnie i chcemy informować Cię o wszystkich ważnych działaniach na Twoim koncie.
Nie udało nam się ustalić, czy Twoje konto było już wcześniej używane w tej przeglądarce lub na tym urządzeniu. Taka sytuacja może się zdarzyć wtedy, gdy pierwszy raz logujesz się na nowym komputerze, telefonie lub w przeglądarce, używasz w przeglądarce trybu incognito lub przeglądania prywatnego, usuniesz pliki cookie albo gdy na Twoje konto próbuje dostać się ktoś inny.
Pozdrawiamy,
Zespół kont Google
* Lokalizacja jest przybliżona i została określona na podstawie jej adresu IP.
Nie odpowiadaj na tego e-maila. Aby przesłać nam swoją opinię o tym alercie, kliknij tutaj.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź Centrum pomocy kont Google.
Jeśli shadowbane.polska@gmail.com nie jest Twoim kontem Google, kliknij tutaj, by odłączyć od niego swój adres e-mail.
Pluszaki, Mevy? eto wy?
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeSro Lis 25, 2015 8:01 pm

jesli masz admina na forum, sprawdz logi kto sie logowal z  tego IP. Also sprwdz dodadtkowe konta czy ktos nie dodal sobie aby zmienic haslo, I na koniec sam zmien haslo.
Powrót do góry Go down
Immo
r8 beast
r8 beast
Immo


Posts : 1268
Join date : 29/09/2009
Age : 33
Location : Wrocek

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 1:17 am

To google dzieki IP określiło przybliżoną lokalizacje, lecz prawda jest taka że jeśli ktoś się logował z domu to IP pokaże jego dom(tak ulice itd, serio), tak jak Blain mówi, zmień hasło. no ale spoko by było żeby sprawdzić kto to.
Powrót do góry Go down
Domestos_Ace
lvl 60
lvl 60
Domestos_Ace


Posts : 235
Join date : 11/10/2009
Age : 42
Location : Gorsza wiocha od porzedniej bliżej tych co szczekaja a nie mówią

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 3:48 pm

Pokaże dokładną lokalizacje, Very Happy.

Przepraszam nie wytrzymałem, gdyż do dokładnej lokalizacji potrzebne są dane od operatorów których google nie posiada, oczywiście możemy teoretyzować że gdy ktoś podaje swoje dane w różnych spamach reklamowych to google je zbierze i na podstawie ciasteczek zawartych w przeglądarce oraz informacji z usług google poda dokładną lokalizację, ale to tyle w temacie teorii(nie wykluczam że tak może być- gdyż w ten sposób określa się cały profil użytkownika internetu, tak jesteśmy towarem w internecie), jednak wracajmy do tematu, google nie poda tobie lokalizacji na podstawie IP dlaczego to wyjaśniłem na początku, poda co najwyżej lokalizacje głównego węzła ISP u którego jesteśmy podłączeni(w przypadku orange np. to będzie centrala telefoniczna do której jesteśmy podpięci), dla przykładu moja lokalizacja to Szczecin lub Leżajsk(nie wiem czemu w pizdu daleko tam mam).

Dokładną lokalizację można podać jeszcze jeśli korzystamy z internetu GSM, ale na ten temat można wypracowanie napisać.
Podobnie google może uzyskać lokalizację na podstawie sieci WiFi w okolicy, gdyż kiedy jeździł google car skanował SSID sieci i je zapisywał z lokalizacją.
Jeszcze jedną możliwością jest badanie czasów odpowiedzi, a następnie pingowanie podobnej puli adresów, przy czym jako że wiele organizacji publicznych i nie tylko posiada jakieś serwery to ich adresy IP są znane, i jeśli któryś będzie z danej puli a czas odpowiedzi będzie bardzo zbliżony(powtarzalny w próbie), to możemy określić przybliżoną lokalizację.


Ale obalam MIT że na podstawie samego adresu IP google pokażę lokalizację, gdyż w tym celu musi być spełniony szereg  warunków w tym najważniejszy nie ostrożność użytkownika.
Określenie lokalizacji na podstawie samego IP jest możliwe tylko i wyłącznie korzystając z bazy operatorów( jest możliwość korzystania z tej bazy gdyż operatorzy wymieniają się tymi danymi swoim protokołem[było to kilka lat temu więc mogło się coś zmienić] który było można przechwycić, a dokładniej wysłać sfałszowany pakiet na który uzyskiwało się odpowiedź z danymi) - jednak google nie korzysta z tego.

Miało być krótko a się rozpisałem.

Napisałem to aby obalić nieprawdziwe twierdzenie bo właśnie z czegoś takiego rodzą się MITy które później się rozprzestrzeniają, a kłamstwo powtarzane 1000 razy staję się prawdą-czy jakoś tak Smile.

Gdyż potem gdy władza coś manipuluje przy internecie pod pozorem walki z przestępcami/pedofilią tak naprawdę ogranicza prawa zwykłych użytkowników(i to ma na celu) a nie przestępców, gdyż oni korzystają z narzędzi takich jak choćby TOR czy FreeNet, zapisywania obrazków w obrazie, bitcoinów i innych narzędzi o których nawet ja chyba nie wiem, pragnę tylko nadmienić że te narzędzia tworzą własne pakiety/segmenty/ramki które są nie zrozumiałe dla zwyczajnych oprogramowań szpiegowskich(choć nie wątpię że i nasz rząd ma w zanadrzu jakieś cacko, choćby można wspomnieć wyciek faktur na ok 2,5mln zł za konia trojańskiego dla naszego rządu napisanego przez włoską grupę hakerską - Comodo jeden z programów antywirusowych który to wykrywał).


No i znowu się rozpisałem.
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 6:01 pm

Domestos ja przyznaje Ci racje, to Immo się troszeczkę pomylił. Ja natomiast napisałem o tym, że Google dało IP intruza. 
Natomiast Fora internetowe maja Admin Board. Tam możesz poszukać tego IP i kto ewentualnie się z niego logował na forum z zarejestrowanych. Jeśli nie znajdzie, to możesz użyć wildcarda i kawałka IP, czyli np 192.168.1* i wyszuka podobne IP na forum, tak samo w logach forum możesz poszperać, bo IP może być zmienne. Choć i też nie wiadomo czy kogoś ci wyszuka Wink


No i poza zmianą hasła sprawdz ustawienia Google, bo może ktoś dodał dodatkowe konto aby odzyskać hasło i zmienić je na swoje. Druga sprawa ustaw podwójną autoryzację. Za każdym razem jak ktoś się bedzie probówał logować na nowym kompie, zostanie poproszony o kod z sms, ktore ci wysle Google na komorke, I jak zauważysz ze dostales SMS od Google z kodem, to znaczy ze ktoś probował się zalogowac ponownie.
Sam to mam ustawione na swoim gmailu, ktory pobiera e-maile z 5 innych skrzynek Wink wiec raczej nie chcialbym go stracic Wink


Ostatnio zmieniony przez Blaine dnia Czw Lis 26, 2015 6:04 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Adding more content)
Powrót do góry Go down
Mevisto
Devil! \m/
Devil! \m/
Mevisto


Posts : 666
Join date : 27/09/2009
Age : 37
Location : Daleko od noszy

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 7:02 pm

Jakie to konto i ocb ? Ja raczej nie przypominam sobie.
Powrót do góry Go down
Pluszak
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Pluszak


Posts : 678
Join date : 28/09/2009
Age : 39
Location : Choroszcz

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimePią Lis 27, 2015 8:23 am

Nie używam firefoksa jako przeglądarki. Do konta Google shadowbane polska potrzebował bym hasła którego nie znam. Zresztą do czego mogło by mi być to potrzebne?
Powrót do góry Go down
Immo
r8 beast
r8 beast
Immo


Posts : 1268
Join date : 29/09/2009
Age : 33
Location : Wrocek

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimePią Lis 27, 2015 10:08 am

@ Domestos, prawde prawisz wać Pan, sam ostatnio się przekonałem że to prawda gdy chciałem poszukać lokalizacji znajomego z którym rozmawiałem przez skype. No i w sumie na podstawie tego mi się udało. Nie twierdze że wszystkie IP można znaleźć, ale można znaleźć duża ich część. A do szukania nie używałem googla.

@Blaine mówiłem o tym że w treści maila nie ma napisanego IP, ani w wersji 4 ani w wersji 6.

A co do samych ip wystarczy żeby zapuścić tracert-a i będziemy wiedzieć na którym ip się kończy widoczna sieć, jesteśmy wręcz wstanie określić położenie ostatniego routera widocznego dla nas. Sieci rozległe wewnątrz firmy często mają zabezpieczenia, dlatego program nie wyśledzi ip wewnętrznego i nie doprowadzi do kompa, tylko do ISP, jak już domestos powiedział.
Powrót do góry Go down
Domestos_Ace
lvl 60
lvl 60
Domestos_Ace


Posts : 235
Join date : 11/10/2009
Age : 42
Location : Gorsza wiocha od porzedniej bliżej tych co szczekaja a nie mówią

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimePią Lis 27, 2015 2:58 pm

@Immo a dokładniej to potrafimy dobić się do routera brzegowego w danej firmie, jednak gdy nawet nie mamy odpowiedzi na ICMP(ping, tracert) to nie znaczy że tego ruoterka tam nie ma poprostu na firewall została postawiona ACLka która wycina ten protokół.
Co do docelowego komputerka(urządzenie końcowe) to dobijamy sie do routerka gdyż w firmie zawsze jest używany PAT(częściej) bądź NAT,w końcu ciężko (kosztownie) jest zapewnić stałe IP dla 500 komputerków. - ale to tylko w firmach
bo my dostajemy od ISP osobne adresy, chyba że korzystamy z lokalnego dostawcy który daje z puli prywatnych adresów.
sorry poprawie cię nie sieci rozległe, ale lokalne = LAN lub MAN(na upartego można nazwać je rozległe, ale prawidłowo tłumaczone Miejska sieć komputerowa)
Nie pisze tego dla złośliwości, tylko dla wyprowadzenia z błędu.

@Blain a co ma wildcard do tego ?
Rozumiem maskę, bo wildecard to odwrócona maska używana przy protokołach routingu, ACLkach i jeszcze do czegość na routerach i jest tylko informacją dla rutera, jednak nie jest używana powszechnie jako jakaś dana(zmienna) w internecie, poza tym pragnę przypomnieć że sama maska mało co da, gdyż już dawno odeszło się od klasowości adresów, aktualnie wszędzie stosuje się bezklasowość. Czyli w skrócie, nic to nie da. Bo na jakiej podstawie on ma znać wildecard(jak to napisałeś),  dam tobie przykład, raz dostaje IP 7x.x.x.x innym razem 6x.x.x.x innym razem 8x.x.x.x (Neostrada) i w takim wypadku wildcard będzie 255.255.255.255 czyli inaczej maska 0.0.0.0 , gratuluje wyjście w cała pule wszystkich adresów na świecie Very Happy teoretycznie byśmy mogli dać wildecarda 0.255.255.255 ale to daje nam 16777216 adresów IP, powodzenia.

Nie ma co szaleć z nieprawdziwymi informacjami, tak rodzą się później jakieś MITy.

Jedyna możliwość to IPv6 gdyż tam każde urządzenie dostaje swój własny adres IP, który składa się z części sieciowej oraz z cześci hosta generowanej na podstawie MAC adresu urządzenia.

5 zł każdy na konto za wykład.
sorry za błedy ort i nie tylko, lece zobaczyć swojego syna na USG, ja wiem że będzie syn, żona tego jeszcze nie wie a lekarz może się mylić.
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimePią Lis 27, 2015 4:30 pm

Klasowe czy nie klasowe, pierwsze slysze, ale sprobowac wyszukac posrod IP (lub czesci IP) uzytkownikow forum (logi) nie zaszkodzi, a noz widelec sie trafi winowajca Wink 

A i jest alternatywne wyjscie ---> Xergos ma dobrego trojana Smile
Powrót do góry Go down
Pluszak
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Pluszak


Posts : 678
Join date : 28/09/2009
Age : 39
Location : Choroszcz

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeSob Lis 28, 2015 1:28 am

Może lamerskie pytanie ale co wam da że będziecie wiedzieć kto wchodził na konto Sb? Ja dość często śledzę forum przy kanapce w pracy. Korzystam z Chrome i prawie zawsze w incognito bo firma monitoruje sieć (choć nie wiem czy to coś da?)

P.S. I jak tam - bedzie syn? Ja idę swojego syna zobaczyć dopiero 2 grudnia (mam nadzieje że syna)
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeSob Lis 28, 2015 11:41 am

To naprawdę się polanie rozrastaja Wink  Forge nie wyrobią z produkcją armoru a sage z pizdzionkami Smile


Gratulacje wszystkim nowym tatusiom Wink
Powrót do góry Go down
Alinoe
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Alinoe


Posts : 989
Join date : 28/09/2009
Age : 44
Location : Near your mom

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeNie Lis 29, 2015 9:16 pm

ooo na 1 lutego mam termin z córeczką Smile
Powrót do góry Go down
Domestos_Ace
lvl 60
lvl 60
Domestos_Ace


Posts : 235
Join date : 11/10/2009
Age : 42
Location : Gorsza wiocha od porzedniej bliżej tych co szczekaja a nie mówią

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeNie Lis 29, 2015 9:19 pm

@Pluszak:
Nic to nie da, gdyż jedyne co robi ten tryb to nie zapisuje histori na komputerze w tym ciasteczek, jednak po jakich stronach chodzisz jest zapisane jasno i wyraźnie dużymi literami(adres stronki i czas), jedynym sposobem na zabezpieczenie się jest uzwanie VPN np. do domu i tam korzystanie z internetu(będziemy mieli w logach tylko jedno połączenie) użycie przeglądarki TOR bundle(firefox zintegrowany z torem), w przypadku TORa będą wiedzieć tyle co w przypadku VPN, należy pamiętać że w sieci firmowej oprócz monitorowania samej sieci(łącznie z monitorowaniem pakietów, które można przeczytać jeśli nie lecą https) dość często jest oprogramowanie na komputerze które monitoruje uruchomione programy a także robi dokładniejsze logi jak i również umożliwia bierzący podgląd tego co jest na ekranie. Wiem gdyż takie oprogramowanie było stosowane w mojej ostatniej pracy, monitorowało na bierząca także stan sprzętu czy ktoś np RAMU nie wyciągnął.


Kurde no i będzie syn tylko ze szparką i cyckami, i jak to lekarz powiedział z bardzo długimi nogami Smile.

Czas na szczelnice zacząć chodzić i do koła myśliwskiego się zapisać co by pozwolenie na broń dostać, aby móc legalnie jelenie odstrzelić co za blisko się zbliżą.

Ja ma termin na 6-7 kwietnia.




A tu filmiki z 3d:
https://drive.google.com/folderview?id=0BzTMOdBI9G1DWFZRY2RRc1VCNkE&usp=sharing
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimePon Lis 30, 2015 11:31 am

Strzelnica powiadasz, tez musze pomyslec Wink ale tez to jest warte uwagi:

Shadowbane Polska mail 1448864259_jrsam6_600

Pozdrawiam tatusiow coreczek obecnych i przyszlych (sam mam jedna lvl 1,5)
Powrót do góry Go down
Domestos_Ace
lvl 60
lvl 60
Domestos_Ace


Posts : 235
Join date : 11/10/2009
Age : 42
Location : Gorsza wiocha od porzedniej bliżej tych co szczekaja a nie mówią

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeWto Gru 01, 2015 12:44 pm

Chyba tak to będzie wyglądać, ja już ćwiczę Smile

Pytanie z innej beczki co to za forum:

http://shadowbane.forumpl.net/

Się zdziwiłem tym bardziej że zerżnięte z naszego.
Powrót do góry Go down
Immo
r8 beast
r8 beast
Immo


Posts : 1268
Join date : 29/09/2009
Age : 33
Location : Wrocek

Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitimeWto Gru 01, 2015 7:53 pm

już kiedyś tutaj się pojawiło, pewnie arkanis Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shadowbane Polska mail Empty
PisanieTemat: Re: Shadowbane Polska mail   Shadowbane Polska mail I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Shadowbane Polska mail
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polska-Rumunia
» Polska czcionka w SB
» Shadowbane PL
» Spolszczenie Shadowbane
» Shadowbane 2? >> Crowfall

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Polanie :: POLANIE Boards-
Skocz do: