Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalFAQLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czesc jestem Tomek

Go down 
+7
Varenthein
Mevisto
Arven
Immo
Xergoos
PKingNebu
Tasiemiec95
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Judasz
lvl 30
lvl 30
Judasz


Posts : 79
Join date : 03/10/2009
Age : 37
Location : Gdzieś pod płotem

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 8:05 pm

immo ciebie nawet po polsku trudno ogarnac hahaha Very Happy
Powrót do góry Go down
Tasiemiec95
lvl 20
lvl 20
Tasiemiec95


Posts : 30
Join date : 08/03/2011

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 9:05 pm

immo z angielskim raczej nie mam problemow wiec powinno byc ok;0
tak wiem co to proci, ale nie pametam jak dokladnie dzialaja.
Powrót do góry Go down
Wezyr
lvl 40
lvl 40
Wezyr


Posts : 96
Join date : 30/06/2010

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 9:48 pm

bierzesz oliwe smarujesz pyte i do roboty- tak dzialaja proce:)
Powrót do góry Go down
Tasiemiec95
lvl 20
lvl 20
Tasiemiec95


Posts : 30
Join date : 08/03/2011

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 9:59 pm

....
Powrót do góry Go down
PKingNebu
lvl 75
lvl 75
PKingNebu


Posts : 461
Join date : 18/03/2010
Location : Hamburger i Fritki

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 11, 2011 12:22 am

hehhehe....

...na prawde poza barbar czy kazdego rogue na poczontek odrazam tomku...
...ja bym zawsze z jakims fighterem z duzo hp (naj lepiej warrior) na porozumienie gry rospczol...magiky som naj cziensze do granie bo kazda sekunda sie liczy u nich i nie poswalajom blenduw...ale to tylko moja opinia....
Powrót do góry Go down
Judasz
lvl 30
lvl 30
Judasz


Posts : 79
Join date : 03/10/2009
Age : 37
Location : Gdzieś pod płotem

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 11, 2011 10:43 am

co prawda to prawda proclary to ciezkie postacie i wymagaj dyzej znajomosci z gra i jej fizyka zeby ogranac te postacie..... pozatym proclary to postacie pvp i potrzebuje mega dobrego spreztu Very Happy
a na poczatek trzeba bedzie ogarnac miasto , kopalnie, farm czyli jednym slowem nuda nuda nuda poza kopalniami Very Happy


Adam napisał:
bierzesz oliwe smarujesz pyte i do roboty- tak dzialaja proce:)

takie proce sa najlepsze byle by tylko kumulacji niebylo hahah Very Happy
Powrót do góry Go down
Pluszak
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Pluszak


Posts : 678
Join date : 28/09/2009
Age : 39
Location : Choroszcz

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 11, 2011 4:36 pm

A prawda jest taka że nie pisz takich rzeczy jak co na początek i wogóle. Sam nie wiesz jeszcze czym chcesz grać więc wszyscy bez sensu ci tu doradzają. Sprawdź każdą postać- sprawdzisz ich słabe i mocne strony i to ty zdecydujesz jaka postać jest dla ciebie najlepsza.
Jedyna rzecz jaką bedziemy od ciebie wymagali to Spece. To są postacie zrobione według przepisu- dostaniesz na nie sprzęt(o ile bedzie) i podczas kopalni albo banów bedziesz ich używał.
Powrót do góry Go down
PKingNebu
lvl 75
lvl 75
PKingNebu


Posts : 461
Join date : 18/03/2010
Location : Hamburger i Fritki

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 11, 2011 6:42 pm

...i nawet powiemy czi jak te postaczie uziwacz...
...
...
...
...
...
...
...
....erhm jak wugule sami sie na jednom taktike zdezidujemy...hehe
/zart What a Face
Powrót do góry Go down
Pluszak
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Pluszak


Posts : 678
Join date : 28/09/2009
Age : 39
Location : Choroszcz

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 11, 2011 7:35 pm

Ciężko jest komukolwiek doradzić co zrobić dobrego na początek. Zrobisz Wariora to ci się szybko znudzi i rzucisz grę jak bedziesz ciągle mięsem armatnim. Zrób na start jakiegoś fightera, rogue, maga. Helera nie polecam bo do nich trzeba mieć spore doświadczenie. My prawie wszyscy gramy już od dłuższego czasu i wiemy co każda postać potrafi. Napewno ci pomożemy ale nie bedziemy podejmować decyzji za ciebie. Zrobisz fightera to bedziesz miał 3x wiecej HP niż mag tyle że zanim dobiegniesz do maga to zjedzie ci połowe życia. Zrobisz Maga to znowu zapomnij o Tracku i licz się z tym że jesteś łatwym targetam dla Rogue. Zrobisz Rogue to znowu licz się z tym że ze słabym sprzętem twój rogue nie bedzie miał ani defa ani dobrego DMG żeby kogokolwiek zabić. Zresztą Rogue są najtrudniejszymi postaciami do grania. Nie masz żadnego dobrego czaru a liczysz tylko na swój def lub dodge i Powersy. Inna bajka to Helerzy. Oni potrzebują opanowania postaci i jednak doświadczenia. Są mocni i mogą leczyć choć grając nim musisz przewidywać kiedy się oddalać, leczyć itp.

Jak gra wystartuje to sprawdź jak to wszystko wygląda w praktyce. Zawsze możesz pytać i posiłkować się buildami z forum. Są dość dobrze opisane i chyba zrozumiałe.
Powrót do góry Go down
Immo
r8 beast
r8 beast
Immo


Posts : 1268
Join date : 29/09/2009
Age : 33
Location : Wrocek

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 11, 2011 10:28 pm

owsze moge spytac o terminologie.. napewno cię zastanawiaja niektore terminy .. choc to dosc powszechne w mmorg wiec nie powinno byc problemow ale pytac zawsze mzoesz.. jak wiesz niedlugo bedzie event mozsz wtedy zagrac o ile zechcesz zobaczyc o co i jaak nam chodzi Smile
Powrót do góry Go down
Judasz
lvl 30
lvl 30
Judasz


Posts : 79
Join date : 03/10/2009
Age : 37
Location : Gdzieś pod płotem

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 12, 2011 8:32 pm

czyli ten event spedzimy na ponownym zgrywaniu sie miedzy soba grajac spec grupami :d cos tak czuje no i oczywiscie komunikacja glosowa( targetowanie itp)

jednym slowem przygotowanie sie do wilekiego otwarica servera "D
Powrót do góry Go down
Xergoos
r8 beast
r8 beast
Xergoos


Posts : 2124
Join date : 27/09/2009
Age : 41
Location : Poland

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 12, 2011 9:10 pm

nom racja racja, moze byc ciekawie tylko musimy sie na konkretna godzine dogadac jeszcze Smile, przekazcie swoim polowicą... że kopalnie są ważniejsze.
Powrót do góry Go down
PKingNebu
lvl 75
lvl 75
PKingNebu


Posts : 461
Join date : 18/03/2010
Location : Hamburger i Fritki

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 13, 2011 1:48 pm

...heh mam nawet extra wakaczie bo semester sie konczie 25.3 i do szrody mogem gracz bez przerwy... What a Face
...chziaulbym zwamy wyprubowatrz jako speci nasze locki oraz vamp necros, bo to brzmy interesujoncze
Powrót do góry Go down
Tasiemiec95
lvl 20
lvl 20
Tasiemiec95


Posts : 30
Join date : 08/03/2011

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 13, 2011 3:55 pm

Czyli teraz bedzie event ? Bedzeimy mogli zagrac w gre ?
jesli tak to cos przetestuje moze tego rangera co podal xergos wyglada fajnie Smile
Powrót do góry Go down
Pluszak
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Pluszak


Posts : 678
Join date : 28/09/2009
Age : 39
Location : Choroszcz

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 13, 2011 5:40 pm

Event bedzie pod koniec marca i bedziesz mógł testować co ci się tylko podoba. Postaramy się do tego czasu mieć jakiś komunikator głosowy więc bedziesz mógł z nami omówić postacie, style walk itp.
Powrót do góry Go down
Tasiemiec95
lvl 20
lvl 20
Tasiemiec95


Posts : 30
Join date : 08/03/2011

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 13, 2011 7:17 pm

zapowida sie swietnie Very Happy jak bedzie ten komunikator to powiedzcie co i jak to sciagne
Powrót do góry Go down
Xergoos
r8 beast
r8 beast
Xergoos


Posts : 2124
Join date : 27/09/2009
Age : 41
Location : Poland

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 13, 2011 9:29 pm

Ventrilo 3.0.5 - komunikator
Powrót do góry Go down
Judasz
lvl 30
lvl 30
Judasz


Posts : 79
Join date : 03/10/2009
Age : 37
Location : Gdzieś pod płotem

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimePią Mar 18, 2011 11:02 pm

czyli jednak vent ....... moj maly pijaku bedziesz musial mi odsiezyc pasy bo kur.. niepamietaj ich chocbys mnie upil hahahaha albo nowe mi ogarniesz jako judasz bo mialem jako nasirr......

a tak na powaznie zdrowie wyszstkich tych co niemoga hahaha .... picie to jest zycie wiec pije za was chlopaki Very Happy
Powrót do góry Go down
Pluszak
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Pluszak


Posts : 678
Join date : 28/09/2009
Age : 39
Location : Choroszcz

Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 19, 2011 9:05 am

Xergiuszku podaj proszę serwer do jakiego mamy się logować. Napisz jeszcz żeby była jasność czy przeszło ci przez myśl żeby zakładać własnego venta czy bedziemy kożystać dalej z venta DS.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czesc jestem Tomek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czesc jestem Tomek   Czesc jestem Tomek - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czesc jestem Tomek
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Shadowbane POLSKA :: Forum PL-
Skocz do: