Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalFAQLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Początki...

Go down 
+8
Furiat
PKingNebu
Varenthein
LadyAwa
Arven
Alinoe
Immo
Demontis
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Początki...   Początki... I_icon_minitimePią Lut 04, 2011 5:32 pm

Witam! To mój pierwszy post, dlatego chciałbym przywitać wszystkich maniaków Smile

Krótki wstęp - Moja przygoda MMORPG zaczęła się naprawdę bardzo dawno... Poczynając od UO, kończąc na wszelkim komercyjnym syfie XXI w poszukiwaniu "Tej jedynej", nie uważam się za starego wyjadacza, styczność z MMORPG'ami mam od ok. 6-7lat, sam mam zaledwie symboliczne 18...
Do czego zmierzam? Jestem graczem, który poszukuje dawnego klimatu, który niegdyś można była znaleźć w np. UO...

Nie interesuje mnie grafika (jestem mało wymagający), czy oprawa dźwiękowa, a to co owa gra może mi zaoferować...
Czytałem parę tematów na forum, jak najbardziej jestem na TAK, w każdym MMORPG'u w 99% jestem nastawiony na Pure PvP...
Czy użytkownicy mogą mi zbliżyć jakoś aktualną sytuację SB, a mianowicie:

#1 Jak wygląda sprawa grywalności? Czy jest jeszcze z kim pograć?
#1.1 Czy znajdę jeszcze rówieśników w grze?
#2 Coś mi się na lewo obiło o uszy, że SB jest płatne, obowiązuje abonament - czy to prawda?

Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
Immo
r8 beast
r8 beast
Immo


Posts : 1268
Join date : 29/09/2009
Age : 33
Location : Wrocek

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePią Lut 04, 2011 6:17 pm

1- grywalnosc.. Very Happy to nie silkroad ze cały czas crowded ale .. hmm spotykasz ludzi co chwila jak chcesz mordować, z kim pograc.. widzisz masz ludzi na tym forum... w dodatku mamy sporo znajomych z całego świata....

1.1- znalesc znajdziesz.. w naszym gronie hmm duża większość to starsze osobniki.. ale nie ma problemu.. tak mi sie wydaje.. najlepiej jak bys miał mic itd.. był oczytany w sprawach ventrilo czy TS...

2- nie jest free lecz w tej chwili jest w remoncie... ubisoft zjebal akcje jak im serwerownia sie zjarała .... to zamkneli wszytko w cholere i nie gramy juz przeszło 2 lata ( czasem jak sa eventy próbne jak sbemu sobi) gra bedzie za jakis czas bo reaktywacje robia.. jeszcze troche .. tylko troche, zaglądaj czasem na forum bo są newsy to bedziesz wiedział co i jak
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePią Lut 04, 2011 6:53 pm

Nie wiem, czy do końca rozumiem, gra jest płatna - P2P ?
A czy reaktywacja SB jest pewna? Są jakieś konkretne daty?
Powrót do góry Go down
Immo
r8 beast
r8 beast
Immo


Posts : 1268
Join date : 29/09/2009
Age : 33
Location : Wrocek

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePią Lut 04, 2011 7:09 pm

kąkretnych dat nie ma... płatna nie jest...a co do reaktywacji Very Happy to jestem pewny ze reaktywuja.. jak jestem pewny że zdam sesje
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePią Lut 04, 2011 7:10 pm

Heh... Szkoda, że wcześniej do Was nie dołączyłem ;f
Powrót do góry Go down
Alinoe
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Alinoe


Posts : 989
Join date : 28/09/2009
Age : 44
Location : Near your mom

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePią Lut 04, 2011 8:40 pm

Gra jest za darmo , ma bardzo dużą , nienormalną ,niemoralną i fanatyczną społeczność właśnie przez to że jest trudna , mroczna , klimatyczna , zbalansowana, wymaga dużo myślenia i niesamowicie grywalna! Raz w miesiącu mają być otwarte serwery , to jak beta testy .Klient jest praktycznie skończony , implementowane są tokeny i skrypty do poszczególnych smaczków w grze . Zapraszamy serdecznie bo drugiej takiej nie ma i nie wiadomo czy sie pojawi . Osobiście śmiem twierdzić że poprzez miłość do tej gry społeczność nie da jej umrzeć . Także proponuje zarejestruj się na : [You must be registered and logged in to see this link.] . I czekaj na informacje o otwarym serwerze Very Happy
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePią Lut 04, 2011 9:08 pm

@UP

Dokładnie takiego świata poszukuje...
Poczekam cierpliwie na zakończenie prac nad ressem.
Dodam, iż jestem graczem, który prócz czerpania korzyści, potrafi także wiele wnieść, mowa tu o pracy w grupie...

BTW. Są jakieś konkretne daty Open Beta??

Pozdrawiam cheers

@EDIT

Nie chcę robić zamieszania, ale "noob" to raczej złe określenie na świeżych graczy w dosłownym tego słowa znaczenia... Noob to osoba wręcz nieudolna, a chodziło chyba o początek drogi w SB... Trafnym określeniem z pewnością było by "Newbie", które poprawnie wyraża status nowego nowego gracza... Z pewnością biorąc "noob" ironicznie i z głowią wszyscy wiedzą jak jest... Przedstawiłem sprawę tylko od strony praktycznej Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
Immo
r8 beast
r8 beast
Immo


Posts : 1268
Join date : 29/09/2009
Age : 33
Location : Wrocek

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePią Lut 04, 2011 11:22 pm

Demontis napisał:


Nie chcę robić zamieszania, ale "noob" to raczej złe określenie na świeżych graczy w dosłownym tego słowa znaczenia... Noob to osoba wręcz nieudolna, a chodziło chyba o początek drogi w SB... Trafnym określeniem z pewnością było by "Newbie", które poprawnie wyraża status nowego nowego gracza... Z pewnością biorąc "noob" ironicznie i z głowią wszyscy wiedzą jak jest... Przedstawiłem sprawę tylko od strony praktycznej Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

W sumie masz racje mozna by zmienic na new zone czy cos takiego .. no ale dla nowych odrazu widać co gdzie itajk.. a ty Ali mógł byś wczesniej napisac a nie ja sie produkuje.. przecież ja po polsku nie potrafię mowic składniowo nikt mnie nierozumie Very Happy dlatego to tak długo trwało Smile
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimeSob Lut 05, 2011 10:44 am

@UP

Z pewnością masz racje Razz

@TOPIC

To może w oczekiwaniu na SBE, by nie zakładać nowego tematu zrobimy mały OFFTOPIC w owym temacie?
Chodzi mi o dobór postaci dla mnie Razz

Krótko opisze "co mnie rusza, a co nie Very Happy"
W WoW'a grałem nieco ponad rok, dla osób kojarzących grałem DK(Death Knight) - Jak wspominałem jestem nastawiony w 99% na pvp... Na czym polegało moje pvp w wowie? Słaby burst, uzycie DOTów, taktyczne wykańczanie przeciwnika za pomocą Life Drain... - Powolna śmierć, ale w 90% przypadków takie starcia nawet 2/3v1 - kończyły się z pełnym HP

2 Opcja...
Skrytobójca, łotrzyk, złodziej etc.
"Cholernie" lubię walkę z zaskoczenia, także mój częsty wybór w MMORPG'ach, nie będę tu dużo opisywać, gdyż wiadomo o co mi chodzi...

Zanim mnie zlinczujecie - dlaczego obrazuje to na dennym WoW'ie? Bo chyba każdy najlepiej wie, jak to mniej-więcej tam wygląda...

Pozdrawiam i czekam na wasze propozycję postaci w SBE
Powrót do góry Go down
Arven
lvl 75
lvl 75
Arven


Posts : 303
Join date : 03/08/2009
Age : 35
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimeSob Lut 05, 2011 11:34 am

Polecam scouta Very Happy Moja ulubiona profesja. MOżesz być niewidzialny, tak, że tylko inny scout może cię zauważyć. Masz tracka - bardzo przydatna rzecz (masz wypisanych ludzi, którzy są w okolicy). Strzelasz łukiem, sprzedajesz doty, szybko uciekasz w razie czego Wink

A, i witam w grze Smile
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimeSob Lut 05, 2011 11:38 am

@UP

Dziękuje, jednak czytając posty o pracy nad SBE nie do końca wygląda to dobrze ;f
Gdyż od 1.5Y SB nie istnieje, a ciągle nic konkretnego nie wiadomo... Także możemy zagrać dopiero w 2012 Sad
Powrót do góry Go down
LadyAwa
The Alpha and the Full Version
LadyAwa


Posts : 1199
Join date : 01/08/2009
Age : 33
Location : jakieś 1023 km od Jyväskylä

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimeSob Lut 05, 2011 11:42 am

poczekajże, teraz co miesiąc regularnie mamy eventy, więc będziesz miał okazje pograć zanim to wszystko się rozkręci na dobre Wink

A jeśli chodzi o rangę nOOb - tak, to ma być troszkę uwłaczające i zachęcające do aktywności na forum. Kolejną rangę dostaje się bodajże po 10 postach, więc jakoś przeżyjesz Smile
Powrót do góry Go down
Varenthein
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Varenthein


Posts : 847
Join date : 01/08/2009
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimeSob Lut 05, 2011 11:46 am

Ja proponuje Templara. Ma kilka dotów, life drain też. A do tego, gdy umierasz, to możesz jeszcze zamienić się w Seraphina.
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimeSob Lut 05, 2011 11:48 am

Hehe, mnie to w ogóle nie przeszkadza Razz Przedstawiłem sprawę "dyplomatycznie", biorąc to ironicznie, każdy kiedyś był takim "nupkiem"

btw. Z niecierpliwością czekam na event ^^
Powrót do góry Go down
PKingNebu
lvl 75
lvl 75
PKingNebu


Posts : 461
Join date : 18/03/2010
Location : Hamburger i Fritki

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePon Lut 07, 2011 9:33 am

e tam ja nie umieje po polsku rozmawicz!
Domentis ty jestes nooobem! ^^ ...i muj stalker czy da w dupe!
...lepjej graj z ali i immo WoWa!!!!!!!!!!!!!!! heheheeheheheh Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Alinoe
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Alinoe


Posts : 989
Join date : 28/09/2009
Age : 44
Location : Near your mom

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePon Lut 07, 2011 12:15 pm

Spadaj Nebu hehe :d nie gramy w wowa bo go nie cierpie tylko w KoK3 do czasu reaktywacji SB. Varen ma dobry pomysł , Templar to dobra postać na początek , ma to taki Wojownik Mag .Dobrze przy nim nauczyć się wielu mechanizmów gry . Jest kilka buildów na templara ( trochę podobny do dark knighta z wowa ale lepszy Smile ) . Granie Rogue na początku będzie bolesne i trudne.
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePon Lut 07, 2011 12:52 pm

Zdam sie na was ;p
Powrót do góry Go down
PKingNebu
lvl 75
lvl 75
PKingNebu


Posts : 461
Join date : 18/03/2010
Location : Hamburger i Fritki

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePon Lut 07, 2011 3:16 pm

...no SB nie jest takie latwe... sie inaczey gra nisz WoW bo system charakteruw jest bardzo trudny i wjenciej rozbudowany... ale na potczontek graj lepiej czos czo nie potrzebuje dobrego equiptu oraz runek jak templarz...lepjej jakisz warrior albo barbarzista... templarz jest zbid trudnim wlasnie jak graz deflera, bo muszisz ruchy twojego prszecziwnika dobre znacz zeby z nim obchodzicz... templarz jest maszina do zabijania ale moze szibko padnoncz... uziwaaj jak naj wjenczey eventy zeby szybko poznatrz charaktery i ich attacky oraz dowiedz sie jak naj wjenczey przez morlochwiki i nasze noobguidy o charakteruw i o granjia... ps: zprubuj nasze templaty jake som pod rubrikom nation i z nich zprubuj templaty ajek majom opis grania tego charaktera uziwacz, to powino czy na potrzcontek duzo pomucz... i pytaj i pytaj i pytaj na forum jak masz jakes pytania... tylko nie mie °°
Wytam cziebie Demontis! (ps: sorka nie jestem z polski dlatego mam takom blendkitne oraz poetrazowe pismo) What a Face
Powrót do góry Go down
Alinoe
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Alinoe


Posts : 989
Join date : 28/09/2009
Age : 44
Location : Near your mom

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePon Lut 07, 2011 3:32 pm

Nebu i tak jesteś wielki Very Happy dobrze to wyjaśniłeś , choć uważam że Warrior albo Barb ma mniejszą przeżywalność niż templar , ale to moje indiwidualne zdanie . W sumie w SB postać , build zależy od tego jak lubisz grać i jak już poznasz mechanikę sam zbudujesz postać która będzie dla ciebie idealna i po jakimś roku gry bedziesz już mógł powiedzieć że wiesz czego chcesz hehehe
Powrót do góry Go down
PKingNebu
lvl 75
lvl 75
PKingNebu


Posts : 461
Join date : 18/03/2010
Location : Hamburger i Fritki

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePon Lut 07, 2011 3:59 pm

etam... nie rok ...minimum 2 lata ^^
Powrót do góry Go down
Furiat
lvl 75
lvl 75
Furiat


Posts : 323
Join date : 02/10/2009
Age : 47
Location : Home

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimePon Lut 07, 2011 8:21 pm

Ja tam wciaż nie wiem ... Razz
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimeSro Lut 09, 2011 9:36 pm

Dziękuje za wszelkie spostrzeżenia, z pewnością znajdę coś dla siebie...
Powrót do góry Go down
Xergoos
r8 beast
r8 beast
Xergoos


Posts : 2124
Join date : 27/09/2009
Age : 41
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 2:12 am

ja proponuje scouta aracoixa(latanie-szybkie uciekanie no i z lukiem(zawsze sie zda)) bo zawsze jako 1 mozesz zaatakowac, a to dla nowego gracza 3 sek dluzsze zycie... serio serio... Templar hmmm bili mnie wszyscy przez 5 miechow, i jak sie nie wkurw... to kosilem pozniej wszystkich, ale musialem sobie wlasna strategie wymyslic na kazda postac... a moj templar to byl przez wielu uwazany za niedorobke(gimplar) ale umialem wykorzystac jego mocne i slabe strony...
ALE... templarem na bane sie nie pojdzie bo jako pojedyncza jednostka ma dobra przezywalnosc ale maly dmg na pvp to styka ale nie na gvg(grupa vs grupa)
nowych jak pamietam zawsze ktos uczyl jak do kogo podejsc zeby killnac.
nowi zawsze byli w stresie jak kogos zobaczyli(ja mam tak do dzis hehe) potem taki np. Galu jak nie zabil dziennie z 10 osob to bil swoich... hehehe
Powrót do góry Go down
Xergoos
r8 beast
r8 beast
Xergoos


Posts : 2124
Join date : 27/09/2009
Age : 41
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 2:37 am

a i kurde zapomnialem dodac... najwazniejsze jest jak sobie ustawisz interfejs... tak tak wszystko musi byc pod reka i pod przyciskami...
tak wiec pokombinuj z ustawieniami interfejsu wlacznie ze skorkami ktore gdzies sa dostepne Oo... na pvp bardzo potrzebne na gvg mniej bo mozesz liczyc na ekipe ktora leczy i wspomaga...
ale interfejs najwazniejszy.

no i na gvg niema ze lecisz na "pale" bo dlugosc zycia spada do 1 sek...
to jedyna gra w jaka gralem gdzie kolosalne znaczenie ma wspolpraca ekipy z ktora jestes, tak wiec gvg sluchamy sie lidera
co powie to prawie jak swietosc , chyba ze masz idiotyczny pomysl ktorego nikt sie nie spodziewa- to dziala najlepiej...
Powrót do góry Go down
Xergoos
r8 beast
r8 beast
Xergoos


Posts : 2124
Join date : 27/09/2009
Age : 41
Location : Poland

Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 2:59 am

a tak pozatym kocham cie Nebu serio serio!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Początki... Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Początki...
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Shadowbane POLSKA :: Noobzone-
Skocz do: