Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalFAQLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Płatne Shadowbane

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Raist
lvl 60
lvl 60
Raist


Posts : 175
Join date : 02/10/2009
Age : 29
Location : Na świecie

Płatne Shadowbane Empty
PisanieTemat: Płatne Shadowbane   Płatne Shadowbane I_icon_minitimeSro Wrz 15, 2010 5:16 pm

Ostatnio zastanawiałem się jak produkt Shadowbane ma się utrzymać i jedyne co mi do głowy przychodzi to zrobienie jakiegoś abonamentu (przecież trzeba jakoś utrzymać server). Co o tym myślicie i ew. ile to może kosztować??
Powrót do góry Go down
LadyAwa
The Alpha and the Full Version
LadyAwa


Posts : 1199
Join date : 01/08/2009
Age : 33
Location : jakieś 1023 km od Jyväskylä

Płatne Shadowbane Empty
PisanieTemat: Re: Płatne Shadowbane   Płatne Shadowbane I_icon_minitimeSro Wrz 15, 2010 5:55 pm

nas to nie będzie nic kosztować. Są ludzie, którzy aż rwą się do płacenia, tylko ciągle trzeba rozwiązać pewne kwestie prawne. Chodzi o to, że team nie może zarabiać na marce SB. Więc nie martw się na przyszłość Wink
Powrót do góry Go down
vic
lvl 75 über master
lvl 75 über master
vic


Posts : 608
Join date : 04/10/2009
Age : 30
Location : Katowice

Płatne Shadowbane Empty
PisanieTemat: Re: Płatne Shadowbane   Płatne Shadowbane I_icon_minitimeSro Wrz 15, 2010 5:57 pm

Raist nie strasz nawet, bo zawału prawie dostałem jak tylko nazwę tematu zobaczyłem Razz !!!
Powrót do góry Go down
Raist
lvl 60
lvl 60
Raist


Posts : 175
Join date : 02/10/2009
Age : 29
Location : Na świecie

Płatne Shadowbane Empty
PisanieTemat: Re: Płatne Shadowbane   Płatne Shadowbane I_icon_minitimeSro Wrz 15, 2010 8:38 pm

Mi nie chodzi o zarobek teamu tylko utrzymanie serva, a raczej jedna osoba tego nie uzbiera ;]
Powrót do góry Go down
LadyAwa
The Alpha and the Full Version
LadyAwa


Posts : 1199
Join date : 01/08/2009
Age : 33
Location : jakieś 1023 km od Jyväskylä

Płatne Shadowbane Empty
PisanieTemat: Re: Płatne Shadowbane   Płatne Shadowbane I_icon_minitimeSro Wrz 15, 2010 8:42 pm

ale kto ci zaświadczy, jaką część z "abonamentu na serwer" team weźmie dla siebie? Tzn nic nie sugeruję, ale tak mogą sobie pomyśleć prawnicy Ubi. Nie mogą nas zmusić do płacenia, to co najwyżej dobrowolne będzie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Płatne Shadowbane Empty
PisanieTemat: Re: Płatne Shadowbane   Płatne Shadowbane I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Płatne Shadowbane
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadowbane PL
» Spolszczenie Shadowbane
» Shadowbane Record
» Nowy shadowbane ???
» World of Shadowbane

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Shadowbane POLSKA :: Forum PL-
Skocz do: