Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalFAQLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bru - mój przyjaciel :(

Go down 
+5
Raszid
Methis
Alinoe
Xergoos
Rezzo
9 posters
AutorWiadomość
Rezzo
lvl 10
lvl 10
Rezzo


Posts : 19
Join date : 04/02/2010

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 8:09 pm

Witam Was wszystkich serdecznie,

na tym forum bacznie obserwował rozwój gry mój drogi przyjaciel Paweł znany pod loginem Bru. Wyczekiwał i trzymał kciuki za sukces gry Shadowbane, byłem tam gdzieś zawsze obok jednak to On głównie tutaj się udzielał.

Ciężko mi to napisać ale niestety mój przyjaciel Paweł miał wypadek samochodowy. W poniedziałek odbył się pogrzeb. Niestety Paweł aka Bru więcej już się nie pojawi w Naszych szeregach. Bardzo przepraszam jeśli komuś przeszkadza ten post ( proszę ewentualnie go usunąć ), jednak pomyślałem, że powinniście wiedzieć.


Pozdrawiam,
Ravez ( Rezzo )
Powrót do góry Go down
Xergoos
r8 beast
r8 beast
Xergoos


Posts : 2124
Join date : 27/09/2009
Age : 41
Location : Poland

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 8:49 pm

właśnie przeczytałem posta i mam nadzieje że to żart. głupi ale żart...

Ale nie sądze żebyś napisał to dla żartu...
To jest kurwa niemożliwe...
nie wiem na razie co powiedzieć.


Ostatnio zmieniony przez Xergoos dnia Sro Kwi 09, 2014 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rezzo
lvl 10
lvl 10
Rezzo


Posts : 19
Join date : 04/02/2010

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 8:55 pm

Chciałbym żeby to był żart ..
To był dobry chłopak, który miał kilka naprawdę fajnych marzeń, które małymi krokami realizował ..

Wracał z pracy, nie udało mu się. Była jeszcze szansa dla Niego, lekarze wprowadzili go w śpiączkę. Niestety jego organizm nie był wystarczająco silny.

Nie chce wchodzić w szczegóły bo ciężko mi o tym rozmawiać.
Powrót do góry Go down
Xergoos
r8 beast
r8 beast
Xergoos


Posts : 2124
Join date : 27/09/2009
Age : 41
Location : Poland

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 9:21 pm

przez ostatnie pół roku poznałem tego chłopaka naprawde dobrze... łzy kręcą mi sie w oczach.
Młody, inteligentny, odpowiedzialny chłopak...
Dodawał tyle energii do całego otoczenia...
Nie miał łatwo a jednak cały czas miał plany ... nie poddawał sie łatwo.
Silna osobowość...
Proszę abyś przekazał szczere wyrazy współczucia dla całej jego rodziny.
Będzie mi go bardzo brakowało...
miejmy nadzieje że jest mu teraz łatwiej , i jest w lepszym miejscu , bo napewno do takiego miejsca trafi.
Bru do zobaczenia.
Powrót do góry Go down
Alinoe
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Alinoe


Posts : 989
Join date : 28/09/2009
Age : 44
Location : Near your mom

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 9:28 pm

Poznałem Pawła jako wspaniałego faceta. Wiem że ciężko pracował, często całymi nocami. Wiem że nie miał w życiu najłatwiej ale potrafił złapać je w garść i dążyć do celu. Takich ludzi jest mało. Mogę powiedzieć że pomimo tego iż nigdy nie spotkaliśmy się osobiście to poznałem go jako przyjaciela. Dobry, szczery, prawdziwy chłopak. Kurwa serce mi się ściska jak o tym myślę. Paweł - Bru, pamiętamy o tobie chłopie!!!!!! Wiem że nigdy nie zapomnę.. Może to brzmi śmiesznie, bo ta nasza wirtualna społeczność kręci się wokół bzdurnej gry... ale Paweł zostawiłeś tu cząstkę siebie... zostawiłeś ją i we mnie... dla tego nigdy o tobie nie zapomnę... Niech Perun rozświetla ci drogę i da ci sił w przyszłym życiu a Swarog niech cie ogrzewa w chłodne dni... Jeszcze się kiedyś spotkamy bracie... jeszcze się kiedyś spotkamy!!!!
Powrót do góry Go down
Methis
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Methis


Posts : 539
Join date : 20/02/2010
Age : 35
Location : 51.770 N , 19.459 E

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 9:32 pm

pale
Powrót do góry Go down
Rezzo
lvl 10
lvl 10
Rezzo


Posts : 19
Join date : 04/02/2010

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 9:34 pm

Też mam nadzieję, że faktycznie w tym lepszym świecie nie ma już zmartwień.

Nie wiem czy będę miał kontakt z rodziną ale na pewno wspomnę mu kiedy go odwiedzę.
Najbardziej boli mnie to, że ten chłopak zaczął pracować i miał ogromną świadomość, że dzięki temu będzie mógł zrealizować to co kochał.

W grudniu zakupił za swoje odłożone pieniądze upragniony sprzęt do DJ'ki, wszystko co było mu potrzebne - tak strasznie się cieszył ...
Nawet stworzył kilka mixów .. z resztą naprawdę dobrych ..
Powrót do góry Go down
Raszid
lvl 75
lvl 75
Raszid


Posts : 363
Join date : 04/10/2009

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 9:08 pm

Pokój Twojej duszy Bru.
Powrót do góry Go down
Domestos_Ace
lvl 60
lvl 60
Domestos_Ace


Posts : 235
Join date : 11/10/2009
Age : 42
Location : Gorsza wiocha od porzedniej bliżej tych co szczekaja a nie mówią

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimePią Kwi 11, 2014 9:49 pm

Nie znałem, ale szczere kondolencje dla rodziny.
Powrót do góry Go down
Xergoos
r8 beast
r8 beast
Xergoos


Posts : 2124
Join date : 27/09/2009
Age : 41
Location : Poland

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimePon Kwi 14, 2014 2:37 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

w naszym skromnym wirtalnym miasteczku stoi statua ktor jest dla Bru Sad
Powrót do góry Go down
Rezzo
lvl 10
lvl 10
Rezzo


Posts : 19
Join date : 04/02/2010

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimePon Kwi 14, 2014 5:27 pm

Jeśli mogę sobie na to pozwolić, a myślę, że wystarczająco długo i dobrze go znałem aby móc - to w Jego imieniu bardzo chciałbym podziękować za dobre słowo dla Niego i o Nim.

A co do samego gestu w formie statui, która może wydawać się dość prostym i "skromnym" wyrazem pamięci - tak naprawdę jest fantastycznym pomysłem i myślę, że Bru byłby niesamowicie szczęśliwy.

Nie chcę utrzymywać smutnej formy tej wypowiedzi bo Wasze gesty są czymś naprawdę pięknym.

Dlatego pozwolę sobie zaimprowizować delikatnie co Bru powiedziałby w tej sytuacji jednocześnie dziękując w jego imieniu:

" W mieście będzie stał mój pomnik ku mojej pamięci, a Waszym zwycięstwom - a tak poważnie macie moje błogosławieństwo i napieprzajcie chinoli ile się da, oby Wszystkie bane'y były Nasze ! "

Myślę, że kto znał Bru zgodzi się ze mną - a ja osobiście chciałbym żebyście zapamiętali Go jako kolegę, mimo wszystko, wesołego, zabawnego i inteligentnego, a przede wszystkim prawdziwego - bo taki był mój przyjaciel Paweł.
Powrót do góry Go down
Alinoe
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Alinoe


Posts : 989
Join date : 28/09/2009
Age : 44
Location : Near your mom

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 9:00 am

Właśnie takim go pamiętam Rezzo. Chciałbym przyjechać do waszego miasta i odwiedzić Bru osobiście, bo jest i będzie zawsze ważnym człowiekiem jakiego poznałem. Dlatego chciałbym cie prosić o szczegóły na PM. Z góry dziękuję.
Powrót do góry Go down
Mevisto
Devil! \m/
Devil! \m/
Mevisto


Posts : 666
Join date : 27/09/2009
Age : 37
Location : Daleko od noszy

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimePon Kwi 21, 2014 10:55 pm

kondolencje pale  pale
Powrót do góry Go down
Furiat
lvl 75
lvl 75
Furiat


Posts : 323
Join date : 02/10/2009
Age : 47
Location : Home

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimePią Lip 25, 2014 9:55 pm

dobry był chłopak Sad
Powrót do góry Go down
Ufol
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Ufol


Posts : 899
Join date : 29/09/2009
Age : 38
Location : Czerwionka

Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitimePon Lip 28, 2014 5:12 pm

Teraz przeczytałem... szok.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bru - mój przyjaciel :(  Empty
PisanieTemat: Re: Bru - mój przyjaciel :(    Bru - mój przyjaciel :(  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bru - mój przyjaciel :(
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Shadowbane POLSKA :: Offtopic-
Skocz do: