Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalFAQLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Syn marnotrawny - powrót.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Noriu
lvl 30
lvl 30
Noriu


Posts : 72
Join date : 03/11/2009
Age : 39
Location : Behind You!

Syn marnotrawny - powrót. Empty
PisanieTemat: Syn marnotrawny - powrót.   Syn marnotrawny - powrót. I_icon_minitimePią Kwi 01, 2011 10:38 am

Witajcie moi drodzy,

długo tutaj nie zaglądałem, dużo nie pisałem, ale ciągle zerkam i z niecierpliwością czekam na powrót SB. Czy jest już może znany bliższy termin otworzenia serwerów? Może ktoś coś wie na ten temat? Szperanie i szukanie tutaj jest troszkę uciążliwe, a ja jestem dość leniwy. Udzielcie paru informacji "staremu koledze".

Pozdrawiam wszystkich,

Noriu. =)
Powrót do góry Go down
Alinoe
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Alinoe


Posts : 989
Join date : 28/09/2009
Age : 44
Location : Near your mom

Syn marnotrawny - powrót. Empty
PisanieTemat: Re: Syn marnotrawny - powrót.   Syn marnotrawny - powrót. I_icon_minitimePią Kwi 01, 2011 10:46 am

Witaj wielki Noriu Smile za miesiąc powinien być następny evencik - w zeszły weekend mieliśmy sporo zabawy . Zespół deweloperski coś tam zawsze dodaje , poprawia , czasem coś spieprzy .. Wszystkie ptaszki na niebie ćwierkaja że SB będzie otwarte jeszcze w tym roku. Serwery pracują już w miarę stabilnie , lagi są minimalizowane - tzn . nie odczuwam ich w porównaniu z pierwszym eventem. Warto żebyś zaglądał na forum bo w miare regularnie wystawiane są informacje na ten temat.
Powrót do góry Go down
 
Syn marnotrawny - powrót.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Powrót Pickera
» Wielki Powrot!
» Powrót po dawnych latach

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Shadowbane POLSKA :: Offtopic-
Skocz do: