Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalFAQLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Początki...

Go down 
+8
Furiat
PKingNebu
Varenthein
LadyAwa
Arven
Alinoe
Immo
Demontis
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
PKingNebu
lvl 75
lvl 75
PKingNebu


Posts : 461
Join date : 18/03/2010
Location : Hamburger i Fritki

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:53 am

...wiem wiem....jest, bendzije i zostanie tylko jeden NEBU, na prawde nubulicious ^^
...I KURWA KTO ZMIENIL MUJ OPIS I MOJOM LOCATION?????????....
......CZY WAS WZYSTKIE DOBRE DUCHY OPPUSZCZILY DO CHOLERY KARWA CO TU SIE DZIEJE KURWA BO JA NIE WYROBJE KURWA PRZEKLENTA KURWA KTO SIE CZOS TAKEGO BZDURNEGO WYMIZLAL KURWA KURWA. ..........
...Awa to ty?... Suspect
Powrót do góry Go down
Alinoe
lvl 75 über master
lvl 75 über master
Alinoe


Posts : 989
Join date : 28/09/2009
Age : 44
Location : Near your mom

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 10:35 am

He he a wiesz Nebu że dzięki tobie zmieniłem o 180 stopni moje zdanie o niemcach?? Jesteś super .
Ps. Hamburger wymiata Very Happy
Powrót do góry Go down
PKingNebu
lvl 75
lvl 75
PKingNebu


Posts : 461
Join date : 18/03/2010
Location : Hamburger i Fritki

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 11:07 am

heh no terasz maczie!!!!!!!!!!!! @@
Powrót do góry Go down
Immo
r8 beast
r8 beast
Immo


Posts : 1268
Join date : 29/09/2009
Age : 33
Location : Wrocek

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 12:13 pm

no przesadzasz z tym lekkko jakie przerwy robi że szok.. btw jak dla mnie powinien wziasc mino Very Happy pamietacie mino mojego ja nimnawet thiefy zabijalem Very Happy a potrzebował 2 runki ktore zawsze były.... 3-4 k hp 300dmg dot i wogole Very Happy
Powrót do góry Go down
Xergoos
r8 beast
r8 beast
Xergoos


Posts : 2124
Join date : 27/09/2009
Age : 41
Location : Poland

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 1:01 pm

nom zrobilem kiedys crackedbucketa do noszenia wiaderek(postac miala chyba z 2 lata... i max str) przyjebalem kiedys thiefowi to mu z zielonego odrazu na czerwone... bo hitowal za 1,6k Smile
Powrót do góry Go down
Maskonow
nOOb
Maskonow


Posts : 1
Join date : 20/01/2014

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 20, 2014 3:46 pm

Przydatna dyskusja, proponuję przykleić ten temat.
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2015 6:13 pm

Panowie wracam po latach czekania na rekatywację SB i widzę, że są dwa emu - mianowicie SB i MB. Gdzie gramy?

Pozdrawiam misio
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2015 10:54 pm

na Magicbane gra kilku polakow, zas na SBemu gra wiecej Euro w tym w C&L gra arkanis Razz ktory wkurzyl kilka osob z tej strony.
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2015 11:35 pm

Czyli kolego co polecasz?
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2015 11:52 pm

SBemu to jest Shadowbane przerobiony na maxa, nowe krzyzowki i wiele elementow zrobionych inaczej, ale druga strona medalu to bugi na kazdym kroku.

Magicbane to jest oldschoolowy shadowbane jaki znasz z przeszlosci i co najwazniejsze dziala wysmienicie. Malo bugow i jak jakies wyjda to so w miare sprawnie naprawiane a jednoczesnie znane bugi np przechodzenie przez sciany jest tez naprawiany.

Ja gram na MB.
Powrót do góry Go down
Gandziorrr
lvl 20
lvl 20
Gandziorrr


Posts : 46
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Location : Mazury

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2015 11:53 pm

Dawaj do nas na magicbane będziemy trzaskać tych z WM i DS hehe więcej ludzi to lepiej. Mam teraz pierwsza zmianę w pracy wiec będę grał Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeNie Mar 29, 2015 11:59 pm

Z tym, ze ja nigdy nie mialem stycznosci z SB. Sporo czytalem lata temu, ale wtedy nie bylo mozliwosci gry. Wbijam na MB. Kogo polecacie mi stworzyc na start?
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 30, 2015 12:18 am

Najpierw stworz byle co abys dostal tagi i odezwij sie do mnie (blaine) w grze to dam ci guildie bo wtedy bedzie ci latwiej.

a polecam na start albo wariora albo templara:

HG fighter (potem awansujesz na templara) w starting traits wez odejmij po 5 od kazdego atrybutu potem zwieksz inteligence do 40 i wez runy: wizzard apperntice i potem briliand mind (w takiej kolejnosci). Daj znac jeszce przez 10 min bede w grze.
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 30, 2015 12:20 am

a zeby sie ze mna skontaktowac wpisz w okno czatu:  "/tell blaine hej"
Powrót do góry Go down
Demontis
lvl 10
lvl 10
Demontis


Posts : 14
Join date : 04/02/2011
Location : Poland

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 31, 2015 2:15 pm

Nie moze do mnie dotrzec link z potwierdzeniem na gmail'a... QWA.

EDIT.

Zalozylem dwa konta, z emailami na roznych aliasach i ani jedno potwierdzenie nie zawitalo mi na maila. Mowa o MB.
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 01, 2015 11:57 am

Ok masz konto e-mail i tym samym zalozylem ci konto na MB. Zrobilem ci tez HG templara na inta. Bedziesz nim smigal poczatkowo. Zrobisz sobie tez scouta aracoixa, i ze dwa toony do spec grupy.
Ogolnie warto robic kazda postac na oddzielnym koncie. wtedy mozesz np 3 toony jednoczesnie levelowac. Ogolnie na moim starym kompie (4-5 letni) moge spokojnie uruchomic 3 klienty gry. Czasem 4 przy nizszych detalach. 
Jak sa oblezenia to zazwyczaj 2 konta. 

Tu masz strony:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Duzo rzeczy ze strony powyzej zostalo przetlumaczonych na tej stronie (patrz zakladke PORTAL).


tu masz mapke z runkami dyscyplin.
[You must be registered and logged in to see this link.]

z ktorych mozesz skorzystac. 

Ogolnie wyglada to tak: przy tworzeniu postaci wybierasz imie, rase, typ( fighter, healer, rouge, mage) i potem runki startowe ktore zmieniaja poczatkowe i maksymalne staty postaci.

Po 10 lvl idziesz wybrac (promote to..) profesje czytaj class np templar, scout. Do lvlu 70 mozesz zaaplikowac 3 runy dyscyplin po 70 lvl ostatnia 4. Dyscypliny daja ci dodatkowe powersy do wytrenowania. Konfiguracji jest sporo. Jak sobie poprzeglasz mordkessel stronke to zobaczysz o co chodzi (available classes, disciplines z prawej strony strony).

max lvl tu robi sie w 4 godziny mniej wiecej. Sprzet jak masz surowce to robisz w 15 min. Wystarczy wytrenowac i mozna isc walczyc. zeby byc efektywnym musisz poznac kazda postac jakie ma powersy i co ci moze zrobic i jak z nim walczyc.

Go Go read more!
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 12, 2015 10:42 pm

Jak kto chce to juto o 10 wieczorem naszego czasu jest bane na nasze (moje i frezera i meva) miasto.

Pozdro,

PS. Wipe moze niedlugo za jakis miesiac. Dam znac jak bedzie oficjalna notka.
Powrót do góry Go down
Blaine
lvl 30
lvl 30
Blaine


Posts : 75
Join date : 24/10/2009
Age : 35
Location : Warsaw (Wawa) Poland of course

Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 13, 2015 5:37 pm

sulfur.typefrag.com port 4390 bez hasla (armageddon vent)

o 10 wieczorem naszego czasu na MagicBane.


Bede w grze toonem pod nazwa Blaine jakby ktos chcial Tagi i IC Smile


Pozdro
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Początki... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Początki...   Początki... - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Początki...
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Shadowbane POLSKA :: Noobzone-
Skocz do: